La Granja - Hobbity.pl

Kategorie

Szukaj

Newsletter

Zapisz się do naszego e-biuletynu

Dotpay
wizytówka
 

Gry planszowe, gry karciane, gry dla dzieci

Polecane gry planszowe Polecane gry planszowe Gra dla dzieci Polecane gry planszowe Mr. Jack Pocket Polecane gry planszowe Prohis Polecane gry planszowe Nowe Pokolenia

Najlepsze gry planszowe, nowości i promocje

La Granja

181215C

Stan
Dostępny
Autor
Brak danych

Cena: 129,89 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Wartość Twojego koszyka wyniesie 12 punktów , które można zamienić na jeden bon o wartości 6,00 zł.


W grze La Granja gracze osiedlają się nad jeziorem Alpich przy przepięknej miejscowości Esporles na Majorce. Przez 6 rund będą starali się rozbudowywad i zarządzad swoją farmą tak, aby zdobyd tytuł La Granja dla swojej posiadłości. La Granja to fascynująca i wciągająca gra strategiczna w której przez okres 6 rund gracze będą starali się rozbudowywad i zarządzad swoją farmą. W grze występują dwa sposoby na zdobywanie punktów zwycięstwa – zaopatrywanie budynku rzemieślniczego lub otwarcie własnego straganu z żywnością. Nie jest to jednak takie proste, dla wielu jest to spore wyzwanie wymagające doskonałego planowania i przewidywania ruchów przeciwnika. Gra jest przeznaczona dla 1-4 osób w wieku od 12 lat.

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję